Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1342: Paweł uderza Kingę! Zduńscy nie zjawiają się na sprawie sądowej! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1342: Paweł uderza Kingę! Zduńscy nie zjawiają się na sprawie sądowej! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1342 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1342? Paweł zjawia się na sprawie rozwodowej kompletnie pijany. Nieświadomy Zduński próbuje pocałować Teresę, a do tego ostro kłóci się z Piotrkiem i Kingą. W finale uderza bratową w twarz! W pracy sprzecza się z Julką, która traci cierpliwość i w końcu składa wymówienie. Werner kolejny raz ściera się w kancelarii z Jakubczykiem. Aleksandra podejrzewa, że Maja jest córką Izy.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1342?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1342 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 15 stycznia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 16 stycznia od godz. 15.30, 20 stycznia od godz. 07.00 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1342:

LINK

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Ula mówi Andrzejkowi, że szukali go dwaj mięśniacy w Grabinie. Andrzejek od razu domyśla się o kogo chodzi. Aleksandra  jest w szoku, gdy Iza wyznaje jej, że Marcin jest ojcem dziecka. Skalski na widok Chodakowskiej wybucha gniewem i zastrasza ją, by ukryła prawdę przed Marcinem. Joasia, tuż przed wyjazdem do Francji, przechodzi załamanie. Pisze pożegnalny list, a później zabiera ze sobą tabletki na sen i przenosi się do hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi