Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1343: Asia próbuje się zabić! Agnieszka spędzi noc z Jackiem! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1343: Asia próbuje się zabić! Agnieszka spędzi noc z Jackiem! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1343 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1343? Ula mówi Andrzejkowi, że szukali go dwaj mięśniacy w Grabinie. Andrzejek od razu domyśla się o kogo chodzi. Aleksandra  jest w szoku, gdy Iza wyznaje jej, że Marcin jest ojcem dziecka. Skalski na widok Chodakowskiej wybucha gniewem i zastrasza ją, by ukryła prawdę przed Marcinem. Joasia, tuż przed wyjazdem do Francji, przechodzi załamanie. Pisze pożegnalny list, a później zabiera ze sobą tabletki na sen i przenosi się do hotelu.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1343?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1346 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 16 stycznia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 17 stycznia od godz. 15.30, 21 stycznia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1343:

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

W Lipnicy zaczyna pracę nowa policjantka Sonia Krawczyk – siostrzenica Kisielowej. Barbara obchodzi kolejną rocznicę swojego ślubu z Lucjanem. Ula wyjeżdża do Łodzi, by odnaleźć rzekomą biologiczną matkę Janka: Weronikę Sobańską. Marcin i Andrzejek ostrzegają Anię, że nie jest w siedlisku bezpieczna, jednak ona lekceważy przestrogi, co kończy się dla niej niedobrze. Bandyci nasłani przez Radka atakują dziennikarkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi