Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1344: Ania i Szymek w rękach gangsterów! Barbara obchodzi rocznicę ślubu. [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1344: Ania i Szymek w rękach gangsterów! Barbara obchodzi rocznicę ślubu. [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1344 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1344? W Lipnicy zaczyna pracę nowa policjantka Sonia Krawczyk – siostrzenica Kisielowej. Barbara obchodzi kolejną rocznicę swojego ślubu z Lucjanem. Ula wyjeżdża do Łodzi, by odnaleźć rzekomą biologiczną matkę Janka: Weronikę Sobańską. Marcin i Andrzejek ostrzegają Anię, że nie jest w siedlisku bezpieczna, jednak ona lekceważy przestrogi, co kończy się dla niej niedobrze. Bandyci nasłani przez Radka atakują dziennikarkę.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1344?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1343 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 22 stycznia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 23 stycznia od godz. 15.30, 27 stycznia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1344:

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Bandyci porywają Anię i Szymka. Radek grozi Marcinowi, że nie zobaczy już syna. Chodakowski prosi o pomoc Jakuba. Włącza on do śledztwa swoją ekipę z CBŚ. Okazuje się, że jednym ze zbirów, którzy porwali Anię, jest Bartek – brat Andrzejka. Joasia w końcu wyjeżdża z dziećmi do Francji. Paweł odstawia alkohol. Próbuje wrócić do normalnego życia dzięki pomocy rodziny oraz Julki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi