Strona Główna / Meandry Uczuć / M jak Miłość – Odcinek 1345: Czy Paweł stanie na nogi? Szczera rozmowa Asi z Barbarą! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1345: Czy Paweł stanie na nogi? Szczera rozmowa Asi z Barbarą! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1345 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1345? Bandyci porywają Anię i Szymka. Radek grozi Marcinowi, że nie zobaczy już syna. Chodakowski prosi o pomoc Jakuba. Włącza on do śledztwa swoją ekipę z CBŚ. Okazuje się, że jednym ze zbirów, którzy porwali Anię, jest Bartek – brat Andrzejka. Joasia w końcu wyjeżdża z dziećmi do Francji. Paweł odstawia alkohol. Próbuje wrócić do normalnego życia dzięki pomocy rodziny oraz Julki.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1345?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1345 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 23 stycznia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 24 stycznia od godz. 15.25, 28 stycznia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1345:

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Ania i Szymek są już w szpitalu, gdzie przyjeżdża Marcin. Policja przesłuchuje Bartka, który był zamieszany w porwanie. Aleksandra prosi Izę o widywanie się z wnuczką. Aneta słyszy, jak Olek umawia się z inną kobietą. Jest pewna, że to Magda. Postanawia się na niej zemścić. Kochanką Olka jest jednak Iwona – pielęgniarka. Magda znajduje przypadkiem pierścionek zaręczynowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi