Strona Główna / HOT / Meandry Uczuć – nowy turecki serial, który zastąpi Nadzieję i Miłość! O czym jest? Od kiedy i gdzie będziemy mogli oglądać?

Meandry Uczuć – nowy turecki serial, który zastąpi Nadzieję i Miłość! O czym jest? Od kiedy i gdzie będziemy mogli oglądać?

Meandry uczuć (oryg. Cesur Ve Güzel) to współczesny turecki serial obyczajowy, którego fabuła przypomina historię szekspirowskiej pary – Romea i Julii. Motyw przewodni nowej telenoweli to opowieść o skonfliktowanych rodach i wynikającej z tego zakazanej miłości.

O czym są ,,Meandry uczuć”?

Przystojny Cesur (Tatlitug) wraca do swej rodzinnej posiadłości aby wyjaśnić (i ewentualnie pomścić) śmierć swego ojca. Nie przewidział tylko jednego: na horyzoncie niespodziewanie pojawia się piękna Suhan (Buyukustun) – córka człowieka, którego Cesur podejrzewa i obarcza odpowiedzialnością za śmierć swego ojca… Dżesur ratuje życie pięknej nieznajomej, której koń poniósł. To Suhan, córka Tahsina Korludaga. lokalnego potentata. Dżesur ma z nim na pieńku. Ktoś chciał, żeby Suhan straciła życie. Tahsin nie wiedział, że jego syn, Korhan, sprzedał Dżesurowi część ich ziemi. Tahsin poniża syna, który nie może obdarzyć go wnukiem. – To oficjalny opis TVP nowego serialu, który ma podbić serca widzów TVP2.

Emisja odcinków

Premierowy odcinek serialu ,,Meandry uczuć” zostanie wyemitowany 5 grudnia o godz. 17.10 na kanale TVP2. Natomiast kolejne będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. W oryginalnej tureckiej wersji wszystkich odcinków jest 32, które trwają po 2 godziny. Jednak TVP2 przewiduje 101 odcinków po 45 minut. Powtórki serialu będziemy mogli oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Ciekawostka: Serial ,,Meandry uczuć” walczył w Turcji o pierwsze miejsce w rankingach oglądalności ze ,,Zranioną Miłością” (znaną również jako ,,Jesteś Moją Ojczyzną”).

Zwiastun:

Zapiera dech w piersiach, prawda? A to dopiero początek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi