Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 1: Cesur poznaje piękną nieznajomą – Suhan! [streszczenie]

Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 1: Cesur poznaje piękną nieznajomą – Suhan! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 1 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 1? Cesur Alemdaroglu wraca po latach do swojego rodzinnego miejsca zamieszkania. W trakcie podróży poznaje piękną nieznajomą, Suhan Korludag. Kobieta nie mogła opanować konia, który zmierzał w stronę urwiska, ale w ostatniej chwili mężczyzna ratuje jej życie. Okazuje się, że to jej bratowa – Cahide zraniła konia, aby doprowadzić do tragedii.  Dowiadujemy się również, że Suhan jest córką Tahsina Korludaga, lokalnego potentata, z którym Cesur popadł w konflikt. Tahsin dowiaduje się, że jego syn, Korhan, sprzedał Cesurowi część ich ziemi. Cesur jest stale obserwowany przez Tahsina, gdyż ten chce poznać nowego mieszkańca.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 1?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 1 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 5 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Na farmie Cesura Suhan znajduje ranną klacz. Korludag zwalnia Kemala, którego wini za wypadek córki. Cesur od razu go zatrudnia. Bulent chce poślubić córkę Tahsina, ale jego matka się nie zgadza. Alemdaroglu wraz z nowym pracownikiem rozbija tamę, którą zbudował ojciec Suhan, by uniemożliwić nawadnianie parceli. Korludag zabiega o unieważnienie sprzedaży ziemi. Jego córka spotyka w szpitalu Cahide, która udaje, że jest w ciąży. W czasie przejażdżki po mieście Cesur zastawia drogę niedawno poznanej Suhan, z którą zaczyna się droczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi