Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 10: Bulent poznaje sekret Cahide i Hulji! Banu i Suhan są zazdrosne o Cesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 10: Bulent poznaje sekret Cahide i Hulji! Banu i Suhan są zazdrosne o Cesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 10 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 10? Cahide wpada w osłupienie, gdy zastaje Bulenta u Hulji. Mężczyzna poznaje ich tajemnicę. Kobieta ma w zamian pomóc zdobyć mu serce Suhan. Banu jest zazdrosna o Cesura, gdyż dowiaduje się o pocałunku. Kolejnego dnia knuje intrygę i zaprasza ją na wspólne śniadanie. Wygląda na to, kobiety zaczynają rywalizować o Cesura. Tahsin jest zaniepokojony kradzieżą. Korludag zwalnia plotkujące pracownice, które szukają zatrudnienia u Mihriban. Cesur namawia Tahsina na dobry zakup.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 10?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 10 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 18 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Banu udaje przed Suhan, że spędziła noc z Cesurem. Bulent mówi Mihriban, że nie zależy mu na córce Tahsina. Tahsin zaprasza Cesura na kolację. Suhan, chcąc się zemścić na Cesurze, zaprasza Bulenta. Alemdaroglu doradza Korludagowi, jak inwestować na giełdzie. Korludagowie za spraw a Suhan odkrywają nieścisłości i wycofują się z inwestycji. Adalet przekazuje do sierocińca lekarstwa i odwiedza swoją byłą wychowawczynię. Mihriban stara się o pilne widzenie z bratem Adalet – Rizą. Adalet nie chce dopuścić do tego spotkania. Suhan dowiaduje się, że Rifat i Cesur znali się już dużo wcześniej. Postanawia dowiedzieć się więcej o tajemniczym wspólniku Alemdaroglu. Cesur odwiedza swoją matkę. Przypadkiem słyszy słowa wypowiedziane przez umierającą opiekunkę Adalet: „Korludag… Zły…”. Cesur postanawia dowiedzieć się kim jest tajemnicza pacjentka. Sirin i Kemal ustalają datę ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi