Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 11: Korludagowie odkrywają nieścisłości i wycofują się z umowy! Banu intryguje za plecami Cesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 11: Korludagowie odkrywają nieścisłości i wycofują się z umowy! Banu intryguje za plecami Cesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 11 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 11? Banu udaje przed Suhan, że spędziła noc z Cesurem. Bulent mówi Mihriban, że nie zależy mu na córce Tahsina. Tahsin zaprasza Cesura na kolację. Suhan, chcąc się zemścić na Cesurze, zaprasza Bulenta. Alemdaroglu doradza Korludagowi, jak inwestować na giełdzie. Korludagowie za sprawą Suhan odkrywają nieścisłości i wycofują się z inwestycji. Adalet przekazuje do sierocińca lekarstwa i odwiedza swoją byłą wychowawczynię. Mihriban stara się o pilne widzenie z bratem Adalet – Rizą. Adalet nie chce dopuścić do tego spotkania. Suhan dowiaduje się, że Rifat i Cesur znali się już dużo wcześniej. Postanawia dowiedzieć się więcej o tajemniczym wspólniku Alemdaroglu. Cesur odwiedza swoją matkę. Przypadkiem słyszy słowa wypowiedziane przez umierającą opiekunkę Adalet: „Korludag… Zły…”. Cesur postanawia dowiedzieć się kim jest tajemnicza pacjentka. Sirin i Kemal ustalają datę ślubu.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 11?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 11 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 19 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Suhan dowiaduje się, że jej ojciec ma podejrzenia, co do rodziny Cesura. Salih podaje wychowawczyni Adalet truciznę. Rifat nakrywa Suhan na włamaniu do jego garażu. Cesur przerywa miłosną intrygę Banu. Suhan dowiaduje się, że wspólnik Cesura został w przeszłości dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Uważa, że Alemdaroglu jest oszustem i złodziejem. Kemal inwestuje wszystkie pieniądze w akcje, które poleca Cesur. Akcje przeżywają hossę, Tahsin wścieka się, że zrezygnował z inwestycji. Suhan na jednym z nagrań monitoringu zauważa Rifata. Cesur organizuje przyjęcie z okazji zakończenia remontu swojego domu. Ogłasza przy wszystkich, że odnalazł cenne monety. Dowiaduje się też, że Adalet wychowywała się w sierocińcu cioteczki Belkys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi