Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 12: Salih podaje truciznę cioteczce Belkys! Cesur znajduje cenne monety!

Meandry Uczuć – Odcinek 12: Salih podaje truciznę cioteczce Belkys! Cesur znajduje cenne monety!

Meandry Uczuć – Odcinek 12 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 12? Suhan dowiaduje się, że jej ojciec ma podejrzenia, co do rodziny Cesura. Salih podaje wychowawczyni Adalet truciznę. Rifat nakrywa Suhan na włamaniu do jego garażu. Cesur przerywa miłosną intrygę Banu. Suhan dowiaduje się, że wspólnik Cesura został w przeszłości dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Uważa, że Alemdaroglu jest oszustem i złodziejem. Kemal inwestuje wszystkie pieniądze w akcje, które poleca Cesur. Akcje przeżywają hossę, Tahsin wścieka się, że zrezygnował z inwestycji. Suhan na jednym z nagrań monitoringu zauważa Rifata. Cesur organizuje przyjęcie z okazji zakończenia remontu swojego domu. Ogłasza przy wszystkich, że odnalazł cenne monety. Dowiaduje się też, że Adalet wychowywała się w sierocińcu cioteczki Belkys.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 12?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 12 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 20 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Suhan dziwnie się zachowuje. Pokazuje Cesurowi nagranie, na którym widać Rifata. Sądzi, że to on stoi za kradzieżą obrazów. Cesur jest rozbawiony oskarżeniami Suhan. Jednak póżniej prosi swojego wspólnika o szczególną ostrożność. Suhan próbuje się dowiedzieć kim jest Hasan Karahasanoglu. Salih okłamuje ją, mówiąc, że nie wie kim on jest. W rzeczywistości pamięta go bardzo dobrze. Mężczyzna opowiada o poszukiwaniach Suhan Korhanowi. Młody Korludag podejrzewa Adalet i Mihriban, które mieć z tym jakiś związek. Sirin próbuje nieskutecznie zeswatać Suhan i Cesura. Korhan zastanawia się, czy jego ojciec może stać za zabójstwem Hasana.

Komentarze

  1. Tureckie serjale są super trzymaja napiecie prosimy o wiecej……………

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi