Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 13: Suhan pozna prawdę o rodzinie Cesura? [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 13: Suhan pozna prawdę o rodzinie Cesura? [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 13 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 13? Suhan dziwnie się zachowuje. Pokazuje Cesurowi nagranie, na którym widać Rifata. Sądzi, że to on stoi za kradzieżą obrazów. Cesur jest rozbawiony oskarżeniami Suhan. Jednak póżniej prosi swojego wspólnika o szczególną ostrożność. Suhan próbuje się dowiedzieć kim jest Hasan Karahasanoglu. Salih okłamuje ją, mówiąc, że nie wie kim on jest. W rzeczywistości pamięta go bardzo dobrze. Mężczyzna opowiada o poszukiwaniach Suhan Korhanowi. Młody Korludag podejrzewa Adalet i Mihriban, które mieć z tym jakiś związek. Sirin próbuje nieskutecznie zeswatać Suhan i Cesura. Korhan zastanawia się, czy jego ojciec może stać za zabójstwem Hasana.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 13?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 13 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 21 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur rozmawia z Adalet w aptece o śmierci cioteczki Belkys. Kobieta obawia się, że prawda wyjdzie na jaw. Policja zatrzymuje Turana, ojca dziecka Hulji, pod zarzutem zabójstwa doktora Nedima. Alemdaroglu dowiaduje się od Mihriban, że Risa był sprawcą zbrodni sprzed trzydziestu lat. Suhan dowiaduje się, że jej ojciec wychował się w sierocińcu. Korhan przypomina sobie dawną kłótnię rodziców i prosi siostrę, aby nie wnikała w tą sprawę. Ginekolog stwierdza, że Hulja urodzi chłopca. Szczęśliwy Korludag wyprawia z tej okazji rodzinną kolację, na która zaprasza również Cesura. W tym czasie Salih szuka złota na jego farmie. Banu odkrywa, że brat Adalet odsiaduje teraz długi wyrok za zabicie kierownika sierocińca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi