Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 14: Dochodzenie Cesura w sprawie Adalet! Hulja urodzi chłopca! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 14: Dochodzenie Cesura w sprawie Adalet! Hulja urodzi chłopca! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 14 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 14? Cesur rozmawia z Adalet w aptece o śmierci cioteczki Belkys. Kobieta obawia się, że prawda wyjdzie na jaw. Policja zatrzymuje Turana, ojca dziecka Hulji, pod zarzutem zabójstwa doktora Nedima. Alemdaroglu dowiaduje się od Mihriban, że Risa był sprawcą zbrodni sprzed trzydziestu lat. Suhan dowiaduje się, że jej ojciec wychował się w sierocińcu. Korhan przypomina sobie dawną kłótnię rodziców i prosi siostrę, aby nie wnikała w tą sprawę. Ginekolog stwierdza, że Hulja urodzi chłopca. Szczęśliwy Korludag wyprawia z tej okazji rodzinną kolację, na która zaprasza również Cesura. W tym czasie Salih szuka złota na jego farmie. Banu odkrywa, że brat Adalet odsiaduje teraz długi wyrok za zabicie kierownika sierocińca.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 14?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 14 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 22 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Okazuje się, że to Adalet zastrzeliła dyrektora sierocińca, a także ojca Cesura! Razem z Tahsinem, Salihem i naczelnikiem policji w morderstwo wrobili jej brata. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Kemala i Sirin. Cesur znajduje w samochodzie prezent od Suhan. Tymczasem kobieta szuka informacji na temat tajemniczego morderstwa. Alemdaroglu przywozi swoją matkę do domu. Następnie dowiaduje się o kradzieży Saliha oraz o tym, że Suhan słyszała jego rozmowę z Rifatem. Cesur i Tahsin oficjalnie stają się wspólnikami. Kemal i Sirin biorą ślub. W drodze do willi Korludag o mały włos nie rozjeżdża matki Cesura – Fugen. Potem publicznie zarzuca Tahsinowi, że jest mordercą, czyniąc skandal na weselu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi