Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 15: Adalet jest morderczynią! Matka Cesura oskarża Tahsina! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 15: Adalet jest morderczynią! Matka Cesura oskarża Tahsina! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 15 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 15? Okazuje się, że to Adalet zastrzeliła dyrektora sierocińca, a także ojca Cesura! Razem z Tahsinem, Salihem i naczelnikiem policji w morderstwo wrobili jej brata. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Kemala i Sirin. Cesur znajduje w samochodzie prezent od Suhan. Tymczasem kobieta szuka informacji na temat tajemniczego morderstwa. Alemdaroglu przywozi swoją matkę do domu. Następnie dowiaduje się o kradzieży Saliha oraz o tym, że Suhan słyszała jego rozmowę z Rifatem. Cesur i Tahsin oficjalnie stają się wspólnikami. Kemal i Sirin biorą ślub. W drodze do willi Korludag o mały włos nie rozjeżdża matki Cesura – Fugen. Potem publicznie zarzuca Tahsinowi, że jest mordercą, czyniąc skandal na weselu.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 15?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 15 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 27 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Tahsin podejrzewa, że Cesur i Fugen są rodziną Hasana Karahasanoglu. Przegląda stare zdjęcia żony i syna Hasana. Okazuje się, że rodzina Alemdaroglu upozorowała własną śmierć i zmienili nazwisko. Sirin i Kemal podpisują akt małżeństwa. Jeden z gości prosi Cesura o obronę przed Tahsinem, który groźbą wymusza sprzedaż ziemi znacznie poniżej wartości. Suhan i Cesur odbywają wspólny taniec. Na przyjęciu pojawia się również Adalet z Tahsinem. Cahide informuje Hulję o tym, że Turan został wypuszczony z więzienia. Korhan żąda całodobowej opieki Aysze nad jego żoną. Hulja zostaje przygotowana przez Cahide do nowej roli. Nowa para młoda wylatuje w podróż poślubną. Korhan wypytuje Suhan o rodzinę Cesura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi