Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 16: Ślub Sirin i Kemala! Tajemnica rodziny Alemdaroglu! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 16: Ślub Sirin i Kemala! Tajemnica rodziny Alemdaroglu! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 16 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 16? Tahsin podejrzewa, że Cesur i Fugen są rodziną Hasana Karahasanoglu. Przegląda stare zdjęcia żony i syna Hasana. Okazuje się, że rodzina Alemdaroglu upozorowała własną śmierć i zmienili nazwisko. Sirin i Kemal podpisują akt małżeństwa. Jeden z gości prosi Cesura o obronę przed Tahsinem, który groźbą wymusza sprzedaż ziemi znacznie poniżej wartości. Suhan i Cesur odbywają wspólny taniec. Na przyjęciu pojawia się również Adalet z Tahsinem. Cahide informuje Hulję o tym, że Turan został wypuszczony z więzienia. Korhan żąda całodobowej opieki Ayse nad jego żoną. Hulja zostaje przygotowana przez Cahide do nowej roli. Nowa para młoda wylatuje w podróż poślubną. Korhan wypytuje Suhan o rodzinę Cesura.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 16?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 16 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 28 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Hulja na życzenie Korhana zamieszkuje w domu Korludagów. Cahide jest bardzo niezadowolona z tej sytuacji. Turan przyjeżdża na farmę Korludagów, aby dowiedzieć się kto go wrobił w mordertswo. Tahsin wraz z Adalet potajemnie odwiedza swoją biologiczną rodzinę. Na miejscu dowiaduje się, że jego matka niedawno zmarła, ojciec jest w ciężkim stanie, a bracia prowadzą niewielki bar. Cahide chce, żeby Hulja jak najszybciej wyjechała z ich posiadłości, jednak surogatka nawet o tym nie myśli. W tym czasie Turan odkrywa, że to Hulja doniosła na niego policji. Cesur wyznaje Suhan prawdziwy powód jego przyjazdu. Suhan zarzuca Tahsinowi, że dla niego liczą się tylko pieniądze.

O autorze MarioG

Zapraszam do grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska po najlepsze tureckie filmy i seriale!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi