Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 16: Ślub Sirin i Kemala! Tajemnica rodziny Alemdaroglu! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 16: Ślub Sirin i Kemala! Tajemnica rodziny Alemdaroglu! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 16 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 16? Tahsin podejrzewa, że Cesur i Fugen są rodziną Hasana Karahasanoglu. Przegląda stare zdjęcia żony i syna Hasana. Okazuje się, że rodzina Alemdaroglu upozorowała własną śmierć i zmienili nazwisko. Sirin i Kemal podpisują akt małżeństwa. Jeden z gości prosi Cesura o obronę przed Tahsinem, który groźbą wymusza sprzedaż ziemi znacznie poniżej wartości. Suhan i Cesur odbywają wspólny taniec. Na przyjęciu pojawia się również Adalet z Tahsinem. Cahide informuje Hulję o tym, że Turan został wypuszczony z więzienia. Korhan żąda całodobowej opieki Ayse nad jego żoną. Hulja zostaje przygotowana przez Cahide do nowej roli. Nowa para młoda wylatuje w podróż poślubną. Korhan wypytuje Suhan o rodzinę Cesura.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 16?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 16 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 28 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Hulja na życzenie Korhana zamieszkuje w domu Korludagów. Cahide jest bardzo niezadowolona z tej sytuacji. Turan przyjeżdża na farmę Korludagów, aby dowiedzieć się kto go wrobił w mordertswo. Tahsin wraz z Adalet potajemnie odwiedza swoją biologiczną rodzinę. Na miejscu dowiaduje się, że jego matka niedawno zmarła, ojciec jest w ciężkim stanie, a bracia prowadzą niewielki bar. Cahide chce, żeby Hulja jak najszybciej wyjechała z ich posiadłości, jednak surogatka nawet o tym nie myśli. W tym czasie Turan odkrywa, że to Hulja doniosła na niego policji. Cesur wyznaje Suhan prawdziwy powód jego przyjazdu. Suhan zarzuca Tahsinowi, że dla niego liczą się tylko pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi