Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 17: Cesur wyznaje Suhan prawdę! Hulja wprowadza się do domu Korludagów! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 17: Cesur wyznaje Suhan prawdę! Hulja wprowadza się do domu Korludagów! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 17 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 17? Hulja na życzenie Korhana zamieszkuje w domu Korludagów. Cahide jest bardzo niezadowolona z tej sytuacji. Turan przyjeżdża na farmę Korludagów, aby dowiedzieć się kto go wrobił w mordertswo. Tahsin wraz z Adalet potajemnie odwiedza swoją biologiczną rodzinę. Na miejscu dowiaduje się, że jego matka niedawno zmarła, ojciec jest w ciężkim stanie, a bracia prowadzą niewielki bar. Cahide chce, żeby Hulja jak najszybciej wyjechała z ich posiadłości, jednak surogatka nawet o tym nie myśli. W tym czasie Turan odkrywa, że to Hulja doniosła na niego policji. Cesur wyznaje Suhan prawdziwy powód jego przyjazdu. Suhan zarzuca Tahsinowi, że dla niego liczą się tylko pieniądze.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 17?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 17 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 29 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur kupuje ziemię, którą Tahsin chciał wyłudzić od farmera. Korhan wyznaje ojcu, że Suhan dowiedziała się o jego pochodzeniu. Tahsin wpada w szał. Suhan w końcu zrywa z Bulentem i zwraca mu pierścionek zaręczynowy. Tahsin i Salih napadają na człowieka, który sprzedał ziemię ich wspólnikowi. Na miejscu zjawia się Suhan, a następnie Cesur. Dochodzi do awantury. Na zebraniu wspólników Alemdaroglu przedstawia swój plan i wygrywa głosowanie, wbrew woli Tahsina. Korludag zaczyna kłócić się z synem. Turan śledzi Hulję. Tahsin oznajmia wszystkim, że wziął ślub z Adalet!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi