Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry uczuć – Odcinek 18: Suhan zwraca pierścionek Bulentowi! Tahsin ożenił się z Adalet!

Meandry uczuć – Odcinek 18: Suhan zwraca pierścionek Bulentowi! Tahsin ożenił się z Adalet!

Meandry Uczuć – Odcinek 18 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 18? Cesur kupuje ziemię, którą Tahsin chciał wyłudzić od farmera. Korhan wyznaje ojcu, że Suhan dowiedziała się o jego pochodzeniu. Tahsin wpada w szał. Suhan w końcu zrywa z Bulentem i zwraca mu pierścionek zaręczynowy. Tahsin i Salih napadają na człowieka, który sprzedał ziemię ich wspólnikowi. Na miejscu zjawia się Suhan, a następnie Cesur. Dochodzi do awantury. Na zebraniu wspólników Alemdaroglu przedstawia swój plan i wygrywa głosowanie, wbrew woli Tahsina. Korludag zaczyna kłócić się z synem. Turan śledzi Hulję. Tahsin oznajmia wszystkim, że wziął ślub z Adalet!

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 18?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 18 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 2 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Suhan jest zrozpaczona po wiadomości ojca. W Stambule upija się wraz z Cesurem. Tahsin postanawia zmienić testament. Turan porywa Hulję. Mężczyzna grozi jej bronią. Kobieta wyznaje, że jest w ciąży z Bulentem. Cahide spotyka się z Bulentem. Kemal podejrzewa, że mają romans. Mihriban poznaje matkę Alemdaroglu. Fugen wyjawia, że Tahsin zabił jej męża! Następnego dnia Suhan budzi się na kacu. Na szafce widzi list oraz tabletki od Cesura, które mają jej pomóc. Adalet nieskutecznie próbuje porozumieć się z Suhan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi