Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 19: Suhan spędza noc z Cesurem! Fugen wyjawia Mihriban sekret! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 19: Suhan spędza noc z Cesurem! Fugen wyjawia Mihriban sekret! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 19 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 19? Suhan jest zrozpaczona po wiadomości ojca. W Stambule upija się wraz z Cesurem. Tahsin postanawia zmienić testament. Turan porywa Hulję. Mężczyzna grozi jej bronią. Kobieta wyznaje, że jest w ciąży z Bulentem. Cahide spotyka się z Bulentem. Kemal podejrzewa, że mają romans. Mihriban poznaje matkę Alemdaroglu. Fugen wyjawia, że Tahsin zabił jej męża! Następnego dnia Suhan budzi się na kacu. Na szafce widzi list oraz tabletki od Cesura, które mają jej pomóc. Adalet nieskutecznie próbuje porozumieć się z Suhan.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 19?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 19 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 3 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Bulent dowiaduje się, że nieznajomy mężczyzna – Turan był w mieszkaniu Hulji. Powiadamia o tym Cahide. Bulent obawia się, że Suhan dowie się o kłamstwie Hulji. Tahsin odwiedza przygnębioną Adalet. Każe wrócić żonie do jego domu. Cesur pomaga wrócić Suhan do zdrowia. Przypadkowo widzi zdjęcia Korludaga ze służby wojskowej. Okazuje się, że na jednej z nich znajduje się Mithat Topakci – bliski wspólnik Tahsina. Cahide, Hulja i Bulent planują jak pozbyć się Turana, a przy okazji Cesura. Mihriban informuje Banu, że obrazy z domu Korludagów to podróbki. Suhan przypadkiem widzi, jak kobiety rozmawiają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi