Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 2: Cahide jest w ciąży? Cesur zatrudnia Kemala! Początek intryg… [streszczenie]

Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 2: Cahide jest w ciąży? Cesur zatrudnia Kemala! Początek intryg… [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 2 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 2? Na farmie Cesura Suhan znajduje ranną klacz. Korludag zwalnia Kemala, którego wini za wypadek córki. Cesur od razu go zatrudnia. Bulent chce poślubić córkę Tahsina, ale jego matka się nie zgadza. Alemdaroglu wraz z nowym pracownikiem rozbija tamę, którą zbudował ojciec Suhan, by uniemożliwić nawadnianie parceli. Korludag zabiega o unieważnienie sprzedaży ziemi. Jego córka spotyka w szpitalu Cahide, która udaje, że jest w ciąży. W czasie przejażdżki po mieście Cesur zastawia drogę niedawno poznanej Suhan, z którą zaczyna się droczyć.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 2?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 2 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 6 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cahide knuje za plecami Korludagów. W tajemnicy spotyka się z kobietą, która ma dla niej urodzić dziecko i sfałszować wszystkie dowody. Później przed wszystkimi ogłasza, że jest w ciąży. Suhan dowiaduje się, że Cesur ma narzeczoną. Na urodzinach Tahsina Alemdaroglu ujawnia przed wszystkimi plany Korludaga. Bulent jest agresywny wobec Suhan, gdyż ta odrzuca jego oświadczyny. Na dodatek Cesur upokarza go. Suhan chce, żeby Cesur wyjechał na zawsze z miasta. Tahsin przyjeżdża do swojego rywala. Bulent upija się i podpala dom Cesura. Alemdaroglu ratuje życie swoje i ojca Suhan.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi