Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 20: Hulja szykuje aferę! Cesur znajduje tajemnicze zdjęcie! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 20: Hulja szykuje aferę! Cesur znajduje tajemnicze zdjęcie! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 20 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 20? Bulent dowiaduje się, że nieznajomy mężczyzna – Turan był w mieszkaniu Hulji. Powiadamia o tym Cahide. Bulent obawia się, że Suhan dowie się o kłamstwie Hulji. Tahsin odwiedza przygnębioną Adalet. Każe wrócić żonie do jego domu. Cesur pomaga wrócić Suhan do zdrowia. Przypadkowo widzi zdjęcia Korludaga ze służby wojskowej. Okazuje się, że na jednej z nich znajduje się Mithat Topakci – bliski wspólnik Tahsina. Cahide, Hulja i Bulent planują jak pozbyć się Turana, a przy okazji Cesura. Mihriban informuje Banu, że obrazy z domu Korludagów to podróbki. Suhan przypadkiem widzi, jak kobiety rozmawiają.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 20?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 20 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 4 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Tahsin przyjeżdża do Suhan. Dochodzi do porozumienia z córką i przywozi ją do domu pod jednym warunkiem. Syn Hasana w tym czasie jedzie do niej, aby wyznać prawdę. Kemal mówi Cesurowi o swoich podejrzeniach. Uważa, że ojcem dziecka Cahide jest Bulent! Alemdaroglu żąda wyjaśnień od Bulenta. Mężczyzna wymyśla historyjkę. Następnie podając się za Cesura, wysyła kompromitujące informacje na temat Tahsina. Hulja nastawia Turana przeciwko Cesurowi i Bulentowi. Mithat i Tahsin planują zabójstwo syna Hasana! Hulja z telefonu Suhan wysyła do mężczyzny prośbę o ratunek. Turan również zastawia zasadzkę na Alemdaroglu! Cesur szybko przyjeżdża na miejsce. Jego auto zostaje ostrzelane. Rozlega się głos syreny policyjnej. W tym czasie Turan oddaje strzały do Cesura i swojego wspólnika! Rifat wzywa karetkę do umierającego Cesura. Suhan odkrywa, że Cesur jest synem Hasana Karahasoglu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi