Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 21: Cesur zostaje postrzelony! Suhan poznaje prawdę o rodzinie Cesura! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 21: Cesur zostaje postrzelony! Suhan poznaje prawdę o rodzinie Cesura! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 21 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 21? Tahsin przyjeżdża do Suhan. Dochodzi do porozumienia z córką i przywozi ją do domu pod jednym warunkiem. Syn Hasana w tym czasie jedzie do niej, aby wyznać prawdę. Kemal mówi Cesurowi o swoich podejrzeniach. Uważa, że ojcem dziecka Cahide jest Bulent! Alemdaroglu żąda wyjaśnień od Bulenta. Mężczyzna wymyśla historyjkę. Następnie podając się za Cesura, wysyła kompromitujące informacje na temat Tahsina. Hulja nastawia Turana przeciwko Cesurowi i Bulentowi. Mithat i Tahsin planują zabójstwo syna Hasana! Hulja z telefonu Suhan wysyła do mężczyzny prośbę o ratunek. Turan również zastawia zasadzkę na Alemdaroglu! Cesur szybko przyjeżdża na miejsce. Jego auto zostaje ostrzelane. Rozlega się głos syreny policyjnej. W tym czasie Turan oddaje strzały do Cesura i swojego wspólnika! Rifat wzywa karetkę do umierającego Cesura. Suhan odkrywa, że Cesur jest synem Hasana Karahasoglu! 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 21?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 21 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 5 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur trafia do szpitala! Turan ucieka z miejsca zdarzenia. Bulent informuje Cahide, że zamach na Cesura nie udał się. Korhan martwi się o siostrę, gdyż nie odbiera jego telefonów. Lekarzom udaje się uratować życie Alemdaroglu. Banu oskarża Suhan o zamach. Kobieta wyjaśnia, że ktoś jej zabrał telefon i wysłał fałszywego sms’a. Korhan dowiaduje się, że Cahide koresponduje z Bulentem. Suhan odkrywa przed Cesurem jego mistyfikację. Mężczyzna oskarża Tahsina o zabójstwo jego ojca. Wstrząśnięta Suhan opuszcza szpital. Do domu Korludagów przyjeżdża matka Cesura. Kobieta rozpoznaje obrazy. Tahsin jest pewien, że Fugen to żona Hasana, a Cesur to jego syn!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi