Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 22: Cesur wyzna Suhan całą prawdę? Tahsin odkryje, że Cesur jest synem Hasana! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 22: Cesur wyzna Suhan całą prawdę? Tahsin odkryje, że Cesur jest synem Hasana! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 22 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 22? Cesur trafia do szpitala! Turan ucieka z miejsca zdarzenia. Bulent informuje Cahide, że zamach na Cesura nie udał się. Korhan martwi się o siostrę, gdyż nie odbiera jego telefonów. Lekarzom udaje się uratować życie Alemdaroglu. Banu oskarża Suhan o zamach. Kobieta wyjaśnia, że ktoś jej zabrał telefon i wysłał fałszywego sms’a. Korhan dowiaduje się, że Cahide koresponduje z Bulentem. Suhan odkrywa przed Cesurem jego mistyfikację. Mężczyzna oskarża Tahsina o zabójstwo jego ojca. Wstrząśnięta Suhan opuszcza szpital. Do domu Korludagów przyjeżdża matka Cesura. Kobieta rozpoznaje obrazy. Tahsin jest pewien, że Fugen to żona Hasana, a Cesur to jego syn!

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 22?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 22 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 8 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Hulja wypytuje Necli o Turana. Mężczyzna zostawia jej pożegnalną wiadomość. Turan jedzie w pościg za Bulentem. Wystraszony Bulent prosi Cahide o niezwłoczne wezwanie policji. Turan grozi mu bronią! Korhan i Suhan jadą mu na ratunek. W samą porę zjawia się policja. Turan otwarcie oskarża Hulję, Cahide i Bulenta o spisek. Naczelnik policji oddaje strzał w jego kierunku. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża również Mihriban z Hulją. Korhan jest w szoku, gdy dowiaduje się, że Ayse to Hulja. Kobieta jednak wszystko sprytnie wyjaśnia. Tahsin zleca naczelnikowi policji zabójstwo Cesura! Kemal i Sirin poznają prawdę o Cesurze. Alemdaroglu na własne życzenie wychodzi ze szpitala. Następnie jedzie do Mithata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi