Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 23: Turan chce zabić Bulenta! Cahide i Hulja są przerażone! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 23: Turan chce zabić Bulenta! Cahide i Hulja są przerażone! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 23 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 23? Hulja wypytuje Necli o Turana. Mężczyzna zostawia jej pożegnalną wiadomość. Turan jedzie w pościg za Bulentem. Wystraszony Bulent prosi Cahide o niezwłoczne wezwanie policji. Turan grozi mu bronią! Korhan i Suhan jadą mu na ratunek. W samą porę zjawia się policja. Turan otwarcie oskarża Hulję, Cahide i Bulenta o spisek. Naczelnik policji oddaje strzał w jego kierunku. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża również Mihriban z Hulją. Korhan jest w szoku, gdy dowiaduje się, że Ayse to Hulja. Kobieta jednak wszystko sprytnie wyjaśnia. Tahsin zleca naczelnikowi policji zabójstwo Cesura! Kemal i Sirin poznają prawdę o Cesurze. Alemdaroglu na własne życzenie wychodzi ze szpitala. Następnie jedzie do Mithata.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 23?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 23 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 9 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur jest świadkiem tajemniczych interesów Mithata. Okazuje się, że jego syn jest naczelnikiem policji, współpracującym z Tahsinem. Tahsin i Adalet jadą w podróż poślubną do Paryża. Cesur wraca do domu. W swoim łóżko zastaje śpiącą Suhan. Rankiem kobieta znajduje się w niezręcznej sytuacji. Prosi Cesura, żeby wyjechał ze Fugen z dala od Tahsina. Korhan chce zwolnić Hulję. Dziewczyny aranżują kłótnię. Cesur dowiaduje się, że Suhan jest w nim zakochana! Banu podejmuje się obrony Turana. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi