Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 24: Suhan zakochała się w Cesurze! Suhan w łóżku Cesura! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 24: Suhan zakochała się w Cesurze! Suhan w łóżku Cesura! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 24 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 24? Cesur jest świadkiem tajemniczych interesów Mithata. Okazuje się, że jego syn jest naczelnikiem policji, współpracującym z Tahsinem. Tahsin i Adalet jadą w podróż poślubną do Paryża. Cesur wraca do domu. W swoim łóżko zastaje śpiącą Suhan. Rankiem kobieta znajduje się w niezręcznej sytuacji. Prosi Cesura, żeby wyjechał ze Fugen z dala od Tahsina. Korhan chce zwolnić Hulję. Dziewczyny aranżują kłótnię. Cesur dowiaduje się, że Suhan jest w nim zakochana! Banu podejmuje się obrony Turana. 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 24?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 24 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 10 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

U Korludagów odbywa się bal sylwestrowy. Cesur wyznaje Suhan miłość, po czym ją całuje. Policja aresztuje Cesura pod zarzutem fałszerstwa dokumentów. Za złożeniem donosu stoi Bulent. Tahsin z żoną wraca z podróży poślubnej. Suhan powiadamia Banu o aresztowaniu Cesura. Korludag odwiedza rywala w więzieniu. Alemdaroglu wygraża mu i oskarża o zabójstwa. Sędzia zwalnia go nazajutrz z powodu braku dowodów. Suhan mówi Korhanowi o ojcu Cesura – Hasanie. Cahide przygotowuje protezę ciążową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi