Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 25: Cesur wyznaje miłość Suhan! Następnie zostaje aresztowany! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 25: Cesur wyznaje miłość Suhan! Następnie zostaje aresztowany! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 25 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 25? U Korludagów odbywa się bal sylwestrowy. Cesur wyznaje Suhan miłość, po czym ją całuje. Policja aresztuje Cesura pod zarzutem fałszerstwa dokumentów. Za złożeniem donosu stoi Bulent. Tahsin z żoną wraca z podróży poślubnej. Suhan powiadamia Banu o aresztowaniu Cesura. Korludag odwiedza rywala w więzieniu. Alemdaroglu wygraża mu i oskarża o zabójstwa. Sędzia zwalnia go nazajutrz z powodu braku dowodów. Suhan mówi Korhanowi o ojcu Cesura – Hasanie. Cahide przygotowuje protezę ciążową.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 25?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 25 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 11 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cahide i Hulja zmuszają Turana do milczenia. Cesur dowiaduje się o planach Bulenta. Między rywalami dochodzi do bójki. Hulja podrywa Korhana. Tahsin upokarza Saliha. Adalet zwalnia Reyhan. Mężczyzna postanawia wyjechać z żoną z farmy. Adalet coraz pewniej czuje się w domu Korludagów. Z tego powodu Suhan jest zła na swojego ojca i macochę. Tahsin ogłasza przy wszystkich, żeby wycofać Cesura ze spółki. Suhan i Korhan krzyżują mu plany. Wściekły mężczyzna wyprowadza się do domu Adalet.

Komentarze

  1. Pięknie wcielili się w swoje role , ale też piękna para zakochanych ,aż się chce oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi