Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 26: Bójka Cesura i Bulenta! Tahsin wyprowadza się z własnego domu! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 26: Bójka Cesura i Bulenta! Tahsin wyprowadza się z własnego domu! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 26 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 26? Cahide i Hulja zmuszają Turana do milczenia. Cesur dowiaduje się o planach Bulenta. Między rywalami dochodzi do bójki. Hulja podrywa Korhana. Tahsin upokarza Saliha. Adalet zwalnia Reyhan. Mężczyzna postanawia wyjechać z żoną z farmy. Adalet coraz pewniej czuje się w domu Korludagów. Z tego powodu Suhan jest zła na swojego ojca i macochę. Tahsin ogłasza przy wszystkich, żeby wycofać Cesura ze spółki. Suhan i Korhan krzyżują mu plany. Wściekły mężczyzna wyprowadza się do domu Adalet.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 26?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 26 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 12 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Hulja wykupuje milczenie Turana. Salih spotyka się z Cesurem. Mężczyzna pokazuje mu list, który świadczy o samobójstwie Hasana. Jednak głównym celem spotkania było uszkodzenie hamulców w aucie Alemdaroglu. Wbrew pozorom wszystko zostało zaplanowane przez Tahsina. Cahide przyłapuje pijanego Korhana i Hulję na rzekomej zdradzie, która została ukartowana. Prosi męża, aby przywiózł jej położną z powrotem. Okazuje się, że młody Korludag widział jak Tahsin upozorował śmierć Hasana! Cesur zabiera Suhan nad morze uszkodzonym samochodem. Turan odsuwa Banu od prowadzenia jego sprawy. Kobieta domyśla się, jaki jest tego powód. Cesur przyznaje się Suhan do kradzieży obrazów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi