Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 27: Cesur zabiera Suhan na wycieczkę uszkodzonym autem! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 27: Cesur zabiera Suhan na wycieczkę uszkodzonym autem! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 27 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 27? Hulja wykupuje milczenie Turana. Salih spotyka się z Cesurem. Mężczyzna pokazuje mu list, który świadczy o samobójstwie Hasana. Jednak głównym celem spotkania było uszkodzenie hamulców w aucie Alemdaroglu. Wbrew pozorom wszystko zostało zaplanowane przez Tahsina. Cahide przyłapuje pijanego Korhana i Hulję na rzekomej zdradzie, która została ukartowana. Prosi męża, aby przywiózł jej położną z powrotem. Okazuje się, że młody Korludag widział jak Tahsin upozorował śmierć Hasana! Cesur zabiera Suhan nad morze uszkodzonym samochodem. Turan odsuwa Banu od prowadzenia jego sprawy. Kobieta domyśla się, jaki jest tego powód. Cesur przyznaje się Suhan do kradzieży obrazów. 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 27?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 27 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 15 stycznia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Hulja faszeruje Korhana proszkami. Razem z Cahide aranżują scenkę zdrady małżeńskiej. Kobieta żąda od Korhana rozwodu. Załamany Korludag wjeżdża do rowu. Cesur i Suhan mają wypadek. Mężczyzna wyciąga z płonącego auta nieprzytomną Suhan. Tahsin przekonany, że jego córka zginęła w wypadku, dostaje zapaści i trafia do szpitaka. Sirin poznaje pradziwe zamiary Cesura. Suhan dowiaduje się, że to jej ojciec zlecił uszkodzenie hamulców. Adalet i Salih przyjeżdżają do niego. Przy łóżku czuwa już Mihriban!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi