Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 28: Wypadek Suhan i Cesura! Korhan zdradzi Cahide? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 28: Wypadek Suhan i Cesura! Korhan zdradzi Cahide? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 28 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 28? Hulja faszeruje Korhana proszkami. Razem z Cahide aranżują scenkę zdrady małżeńskiej. Kobieta żąda od Korhana rozwodu. Załamany Korludag wjeżdża do rowu. Cesur i Suhan mają wypadek. Mężczyzna wyciąga z płonącego auta nieprzytomną Suhan. Tahsin przekonany, że jego córka zginęła w wypadku, dostaje zapaści i trafia do szpitaka. Sirin poznaje pradziwe zamiary Cesura. Suhan dowiaduje się, że to jej ojciec zlecił uszkodzenie hamulców. Adalet i Salih przyjeżdżają do niego. Przy łóżku czuwa już Mihriban!

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 28?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 28 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 16 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur i Suhan spędzają dzień w hotelu. Sirin podsłuchuje Cahide i Bulenta. Korhan chce udowodnić, że został odurzony przez Hulję. Mężczyzna nie zastaje kobiety w domu. Tahsin grozi Cesurowi, że go zabije. Alemdaroglu tym samym zyskuje dowód usiłowania zabójstwa. Suhan wspomina nieprzyjemną sytuację. Cesur w basenie sprytnie zbliża się do Suhan. Korludag dowiaduje się, gdzie przebywa jego córka. Cesur i Suhan jadą na wspólną kolację. Z ukrycia śledzi ich Bulent. Sirin i Kemal rozstają się! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi