Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 29: Cesur walczy z Tahsinem! Sirin i Kemal się rozstaną? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 29: Cesur walczy z Tahsinem! Sirin i Kemal się rozstaną? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 29 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 29? Cesur i Suhan spędzają dzień w hotelu. Sirin podsłuchuje Cahide i Bulenta. Korhan chce udowodnić, że został odurzony przez Hulję. Mężczyzna nie zastaje kobiety w domu. Tahsin grozi Cesurowi, że go zabije. Alemdaroglu tym samym zyskuje dowód usiłowania zabójstwa. Suhan wspomina nieprzyjemną sytuację. Cesur w basenie sprytnie zbliża się do Suhan. Korludag dowiaduje się, gdzie przebywa jego córka. Cesur i Suhan jadą na wspólną kolację. Z ukrycia śledzi ich Bulent. Sirin i Kemal rozstają się! 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 29?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 29 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 17 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Z powodu Adalet Cahide wyprowadza się do Mihriban. Pijany Korhan żąda od żony rozwodu. Bulent jest wciąż zazdrosny o Suhan. Na farmie Alemdaroglu ochroniarze chwytają dwóch przestępców, jednak udaje im się uciec. Policja po donosie Tahsina aresztuje Rifata. Cesur dowiaduje się od szofera, że Suhan została porwana! Za porwaniem stoi jej ojciec, który chce obwinić Cesura. Rifat prosi o pomoc Banu. Na policji Cesur z zeznań ochroniarzy rozpoznaje człowieka Mithata. Po chwili ucieka z komisariatu. Korludag ogłasza swojej rodzinie, że Cesur porwał Suhan. Policjanci przyjeżdżają na farmę Alemdaroglu z nakazem przeszukania. Suhan zostaje przewieziona do warsztatu Rifata. Cesur jedzie jej na ratunek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi