Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 3: Cesur demaskuje intrygi Tahsina, a później ratuje mu życie! [streszczenie]

Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 3: Cesur demaskuje intrygi Tahsina, a później ratuje mu życie! [streszczenie]

Meandry Uczuć – Odcinek 3 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 3? Cahide knuje za plecami Korludagów. W tajemnicy spotyka się z kobietą, która ma dla niej urodzić dziecko i sfałszować wszystkie dowody. Później przed wszystkimi ogłasza, że jest w ciąży. Suhan dowiaduje się, że Cesur ma narzeczoną. Na urodzinach Tahsina Alemdaroglu ujawnia przed wszystkimi plany Korludaga. Bulent jest agresywny wobec Suhan, gdyż ta odrzuca jego oświadczyny. Na dodatek Cesur upokarza go. Suhan chce, żeby Cesur wyjechał na zawsze z miasta. Tahsin przyjeżdża do swojego rywala. Bulent upija się i podpala dom Cesura. Alemdaroglu ratuje życie swoje i ojca Suhan.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 3?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 3 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 7 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur zamieszkuje na farmie Korludagów. Tahsin postanawia pokryć wszystkie koszty odbudowy spalonego domu. Wszyscy zastanawiają się, kto mógł stać za podpaleniem. Cahide wykorzystuje to, że wie, kto jest za to odpowiedzialny. Zaczynam knuć z nim intrygi. Suhan zajmuje się oparzonym Cesurem. Alemdaroglu przypadkiem znajduje obrazy swojego ojca w domu Tahsina. Korludag ma podejrzenia, co do ciąży Cahide. Bulent poznaje w barze Hulję – kobietę, która urodzi dziecko dla Cahide. Narzeczona Cesura pojawia się farmie. Suhan jest zazdrosna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi