Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 31: Suhan prosi o rękę Cesura! Co na to Tahsin? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 31: Suhan prosi o rękę Cesura! Co na to Tahsin? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 31 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 31? Cesur i Kemal ratują Suhan z rąk porywaczy. Na miejscu zjawia się Tahsin z policją. Cała trójka obserwuje ich z ukrycia. Suhan dowiaduje się prawdy. W ramach zemsty na Tahsinie proponuje Cesurowi małżeństwo! Policja znajduje w ciężarówkach Mithata kontrabandę. Między Tahsinem a naczelnikiem policji dochodzi do kłótni. Suhan dzwoni do Sirin. Bulent przypomina Banu o próbie samobójczej z przeszłości. Cesur i Suhan załatwiają formalności związane ze ślubem. Banu coś podejrzewa…

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 31?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 31 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 19 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Sirin i Kemal godzą się. Cesur wysyła Suhan kreację ślubną. Jednak przesyłkę odbiera Cahide! Kobieta jest przerażona, gdy odkrywa prawdę. Od Mihriban dowiaduje się, że Suhan po ślubie dziedziczy rezydencję rodzinną! Cahide wraz z Banu i Bulentem próbuje do tego nie dopuścić. Tahsin zostaje oskarżony o współpracę z Mithatem i o porwanie swojej córki. Korhan informuje go o ślubie! Korludag dostaje ataku serca. Suhan i Cesur biorą ślub cywilny, który jest ich ,,ubezpieczeniem”. W trakcie kobieta odkrywa kolejne kłamstwo Cesura. Korhan dowiaduje się, że Tahsinowi coś się stało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi