Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 32: Ślub Suhan i Cesura! Zawał Tahsina i intrygi Cahide. [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 32: Ślub Suhan i Cesura! Zawał Tahsina i intrygi Cahide. [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 32 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 32? Sirin i Kemal godzą się. Cesur wysyła Suhan kreację ślubną. Jednak przesyłkę odbiera Cahide! Kobieta jest przerażona, gdy odkrywa prawdę. Od Mihriban dowiaduje się, że Suhan po ślubie dziedziczy rezydencję rodzinną! Cahide wraz z Banu i Bulentem próbuje do tego nie dopuścić. Tahsin zostaje oskarżony o współpracę z Mithatem i o porwanie swojej córki. Korhan informuje go o ślubie! Korludag dostaje ataku serca. Suhan i Cesur biorą ślub cywilny, który jest ich ,,ubezpieczeniem”. W trakcie kobieta odkrywa kolejne kłamstwo Cesura. Korhan dowiaduje się, że Tahsinowi coś się stało.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 32?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 32 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 22 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Suhan i Korhan przyjeżdżają do szpitala. Okazuje się, że to Mithat zmarł na zawał podczas przesłuchania. Suhan konfrontuje się z ojcem i oznajmia mu, że zamieszka na farmie Cesura. Banu jest zła na Cesura. Nowożeńci jadą jeszcze na przesłuchanie. Na farmie Sirin i Kemal urządzają przyjęcie. Okazuje się, że Fugen wzięła ślub w podobnych warunkach. Tahsin zakłóca skromne wesele, nakazując odcięcie im prądu i wody. Mihriban decyduje się na pewien krok. Cesur i Suhan spędząją noc poślubną w oddzielnych łóżkach! Cahide oczernia Cesura przy Sirin i Korhanie. Banu wyznaje Suhan, co myśli o ich małżeństwie. Suhan dowiaduje się, że jej małżonek wcześniej wiedział o spadku. Odbywa się pogrzeb Mithata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi