Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 33: Noc poślubna! Suhan konfrontuje się z ojcem! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 33: Noc poślubna! Suhan konfrontuje się z ojcem! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 33 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 33? Suhan i Korhan przyjeżdżają do szpitala. Okazuje się, że to Mithat zmarł na zawał podczas przesłuchania. Suhan konfrontuje się z ojcem i oznajmia mu, że zamieszka na farmie Cesura. Banu jest zła na Cesura. Nowożeńci jadą jeszcze na przesłuchanie. Na farmie Sirin i Kemal urządzają przyjęcie. Okazuje się, że Fugen wzięła ślub w podobnych warunkach. Tahsin zakłóca skromne wesele, nakazując odcięcie im prądu i wody. Mihriban decyduje się na pewien krok. Cesur i Suhan spędząją noc poślubną w oddzielnych łóżkach! Cahide oczernia Cesura przy Sirin i Korhanie. Banu wyznaje Suhan, co myśli o ich małżeństwie. Suhan dowiaduje się, że jej małżonek wcześniej wiedział o spadku. Odbywa się pogrzeb Mithata.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 33?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 33 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 23 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Risa – brat Adalet pisze list do Cesura. Suhan przyjeżdża na farmę Korludag. Z sejfu ojca zabiera testament swojej matki. Kobieta zaczyna płakać, gdy wspomina ostatnie chwile spędzone przy jej boku. Cahide proponuje Adalet współpracę. Bulent znajduje wejście do tunelu pod warsztatem Rifata, a następnie ukryte tam obrazy. Cahide nakrywa Suhan z testamentem w ręku. Alemdaroglu wyjaśnia Cahide, że nikt nie zostanie wyrzucony z farmy. Wychodząc z domu, spotyka ojca. Dochodzi do ostrej kłótni. Korludag podnosi rękę na córkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi