Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 34: Co kryje testament matki Suhan? Bulent znajduje obrazy! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 34: Co kryje testament matki Suhan? Bulent znajduje obrazy! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 34 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 34? Risa – brat Adalet pisze list do Cesura. Suhan przyjeżdża na farmę Korludag. Z sejfu ojca zabiera testament swojej matki. Kobieta zaczyna płakać, gdy wspomina ostatnie chwile spędzone przy jej boku. Cahide proponuje Adalet współpracę. Bulent znajduje wejście do tunelu pod warsztatem Rifata, a następnie ukryte tam obrazy. Cahide nakrywa Suhan z testamentem w ręku. Alemdaroglu wyjaśnia Cahide, że nikt nie zostanie wyrzucony z farmy. Wychodząc z domu, spotyka ojca. Dochodzi do ostrej kłótni. Korludag podnosi rękę na córkę!

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 34?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 34 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 24 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Tahsin wysyła wszystkich pracowników Suhan na urlop. W ten sposób chce zniszczyć firmę córki. Korhan odkrywa kryminalną przeszłość Hulji. Cahide wmawia mu, że to Cesur ją sprowadził. Młody Korludag ma pretensje do Alemdaroglu. Bulent dzięki Banu znajduje skradzione obrazy. Cesur i Rifat widzą wszystko. Tahsin każe spalić Bulentowi obrazy. Chwilę później pracownicy Rifata przeganiają intruza. Korhan jest zły na ojca. Suhan jest rozwścieczona buntem. Między kobietą a Cesurem dochodzi do kłótni. Policja aresztuje Rifata. Cesur składa skargę na sędziego, naczelnika policji i prokuratora. Wieczorem na farmie zostaje przywrócony prąd i woda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi