Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 35: Kryminalna przeszłość Hulji! Tahsin mści się na Suhan! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 35: Kryminalna przeszłość Hulji! Tahsin mści się na Suhan! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 35 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 35? Tahsin wysyła wszystkich pracowników Suhan na urlop. W ten sposób chce zniszczyć firmę córki. Korhan odkrywa kryminalną przeszłość Hulji. Cahide wmawia mu, że to Cesur ją sprowadził. Młody Korludag ma pretensje do Alemdaroglu. Bulent dzięki Banu znajduje skradzione obrazy. Cesur i Rifat widzą wszystko. Tahsin każe spalić Bulentowi obrazy. Chwilę później pracownicy Rifata przeganiają intruza. Korhan jest zły na ojca. Suhan jest rozwścieczona buntem. Między kobietą a Cesurem dochodzi do kłótni. Policja aresztuje Rifata. Cesur składa skargę na sędziego, naczelnika policji i prokuratora. Wieczorem na farmie zostaje przywrócony prąd i woda.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 35?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 35 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 25 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cesur i Rifat składają zeznania na policji. Banu mówi Cesurowi, skąd Bulent wiedział o obrazach. Adalet boi się, że wszystko wyjdzie na jaw. Tahsin dostrzega, że obraz z salonu jest kopią. Suhan znajduje pierścionek zaręczynowy w kurtce męża. Korhan widzi Hulję, idącą po chodniku! Kobiecie udaje się zbiec. W tym czasie jego samochód zostaje odholowany. Cesur przyznaje się przed prokuratorem do kradzieży, ale oskarża o nią również Tahsina. Korludag stwierdza, że nigdy nie widział tego obrazu. Rifat pokazuje dowód, dzięki któremu zostaje uwolniony. Sprawa zostaje skierowana do sądu. Mihriban namawia personel Suhan do powrotu do pracy. Riza wysyła list do Cesura o treści: „Twój ojciec umarł dwa razy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi