Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 36: Cesur i Tahsin składają zeznania w sprawie obrazów! Co powiedzą? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 36: Cesur i Tahsin składają zeznania w sprawie obrazów! Co powiedzą? [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 36 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 36? Cesur i Rifat składają zeznania na policji. Banu mówi Cesurowi, skąd Bulent wiedział o obrazach. Adalet boi się, że wszystko wyjdzie na jaw. Tahsin dostrzega, że obraz z salonu jest kopią. Suhan znajduje pierścionek zaręczynowy w kurtce męża. Korhan widzi Hulję, idącą po chodniku! Kobiecie udaje się zbiec. W tym czasie jego samochód zostaje odholowany. Cesur przyznaje się przed prokuratorem do kradzieży, ale oskarża o nią również Tahsina. Korludag stwierdza, że nigdy nie widział tego obrazu. Rifat pokazuje dowód, dzięki któremu zostaje uwolniony. Sprawa zostaje skierowana do sądu. Mihriban namawia personel Suhan do powrotu do pracy. Riza wysyła list do Cesura o treści: „Twój ojciec umarł dwa razy”.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 36?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 36 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 26 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Tahsin pali kopie obrazów z posiadłości. Oryginały Alemdaroglu umieszcza w swoim domu. Suhan znajduje dowód, że portret dziadków Cesura wisiał w domu Tahsina. Wspólnicy Korludaga zostają odwołani ze stanowisk. Korhan czyha na Hulję pod placówką konsulatu. Nieoczekiwanie razem z nią przyjeżdża Cahide! Kobieta wmawia mu, że Hulja ją szantażuje. Adalet dowiaduje się, że jej brat napisał list do Cesura, jest przerażona. Za jej prośbą Tahsin przejmuje wiadomość. Korludag składa wizytę na farmie Alemdaroglu. Fugen zaprasza go do środka. Jest wściekły, gdy widzi na ścianach obrazy. Korhan zawozi Hulję na komisariat, lecz ta kolejny raz ucieka. Cesur domyśla się, że ktoś przejął ważną korespondecję. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi