Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 37: Tajemniczy list z przeszłości! Cahide przyłapana w obecności Hulji! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 37: Tajemniczy list z przeszłości! Cahide przyłapana w obecności Hulji! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 37 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 37? Tahsin pali kopie obrazów z posiadłości. Oryginały Alemdaroglu umieszcza w swoim domu. Suhan znajduje dowód, że portret dziadków Cesura wisiał w domu Tahsina. Wspólnicy Korludaga zostają odwołani ze stanowisk. Korhan czyha na Hulję pod placówką konsulatu. Nieoczekiwanie razem z nią przyjeżdża Cahide! Kobieta wmawia mu, że Hulja ją szantażuje. Adalet dowiaduje się, że jej brat napisał list do Cesura, jest przerażona. Za jej prośbą Tahsin przejmuje wiadomość. Korludag składa wizytę na farmie Alemdaroglu. Fugen zaprasza go do środka. Jest wściekły, gdy widzi na ścianach obrazy. Korhan zawozi Hulję na komisariat, lecz ta kolejny raz ucieka. Cesur domyśla się, że ktoś przejął ważną korespondecję. 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 37?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 37 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 29 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Tahsin i Adalet zastanawiają się, jak unieszkodliwić Rizę. Korludag spala list. Następnie spotyka się ze prokuratorem, sędzią i naczelnikiem. Cesur próbuje wyjaśnić sprawę z listem. Buntuje mieszkańców Korludagu przeciw Tahsinowi i namawia pracowników do powrotu do fabryki Suhan. Korhan nie może uwierzyć w to, że Cesur przysłał Hulję do ich domu. Alemdaroglu zauważa flakonik perfum z jego słowami. Aranżuje kolację, na której wręcza Suhan pierścionek. Tahsin przygotowuje prowokację. Grupa zamaskowanych ludzi rozbija szyby w aptece i sklepie Suhan, a Salih wywołuje pożar w rezydencji. Korludag publicznie oskarża Cesura i po chwili dostaje kamieniem w głowę. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi