Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 38: Cesur buntuje ludzi przeciwko Tahsinowi! Zamieszki, pożary i ranni w domu Korludag! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 38: Cesur buntuje ludzi przeciwko Tahsinowi! Zamieszki, pożary i ranni w domu Korludag! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 38 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 38? Tahsin i Adalet zastanawiają się, jak unieszkodliwić Rizę. Korludag spala list. Następnie spotyka się ze prokuratorem, sędzią i naczelnikiem. Cesur próbuje wyjaśnić sprawę z listem. Buntuje mieszkańców Korludagu przeciw Tahsinowi i namawia pracowników do powrotu do fabryki Suhan. Korhan nie może uwierzyć w to, że Cesur przysłał Hulję do ich domu. Alemdaroglu zauważa flakonik perfum z jego słowami. Aranżuje kolację, na której wręcza Suhan pierścionek. Tahsin przygotowuje prowokację. Grupa zamaskowanych ludzi rozbija szyby w aptece i sklepie Suhan, a Salih wywołuje pożar w rezydencji. Korludag publicznie oskarża Cesura i po chwili dostaje kamieniem w głowę. 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 38?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 38 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 30 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Tahsin zabrania wstępu rodzinie Alemdaroglu do jego domu. Necla informuje Cesura, że zaginiony list przyszedł do niego z więzienia. Podejrzewa, że od Turana. Rifat śledzi inspektora Mutlu. Suhan próbuje znaleźć drugą część listu ojca Cesura w domu Korludag. Reyhan zdradza córce, że widziała spiskujących Bulenta i Cahide. Hulja szantażuje Korhana, że ujawni jego zdjęcia ze zdrady. Turan mówi Cesurowi, że nic nie wie o liście. Mihriban podejrzewa, że to Riza jest autorem. Suhan słyszy rozmowę Adalet i dyrektora więzienia. Żąda od kobiety wyjaśnień. Cahide wyjawia prawdę o jej bracie. 

2 komentarze

  1. Incredible! This blog looks just like my old one! It’s on a completely different subject but it has pretty much
    the same layout and design. Outstanding choice of colors!

  2. Type within your personal information in the text boxes and follow the prompts to include your
    credit card for your Pay – Pal profile. Paypal echeck scam paypal to moneygram paypal toll free number usa
    If a chargeback or any other dispute occurs, sellers have an opportunity of disputing the claim by all transaction records and also other information relating towards the sale or service.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi