Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 39: Cesur zdobywa nowe informacje o liście! Hulja szantażuje Korhana! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 39: Cesur zdobywa nowe informacje o liście! Hulja szantażuje Korhana! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 39 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 39? Tahsin zabrania wstępu rodzinie Alemdaroglu do jego domu. Necla informuje Cesura, że zaginiony list przyszedł do niego z więzienia. Podejrzewa, że od Turana. Rifat śledzi inspektora Mutlu. Suhan próbuje znaleźć drugą część listu ojca Cesura w domu Korludag. Reyhan zdradza córce, że widziała spiskujących Bulenta i Cahide. Hulja szantażuje Korhana, że ujawni jego zdjęcia ze zdrady. Turan mówi Cesurowi, że nic nie wie o liście. Mihriban podejrzewa, że to Riza jest autorem. Suhan słyszy rozmowę Adalet i dyrektora więzienia. Żąda od kobiety wyjaśnień. Cahide wyjawia prawdę o jej bracie. 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 39?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 39 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 31 stycznia na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Suhan wyjeżdża na kilka dni. Jednak Cesur dowiaduje się gdzie się znajduje. W Internecie zostają opublikowane zdjęcia zdrady Korhana. Cesur w tajemnicy urządza dla Suhan romantyczną kolację urodzinową w muzeum. Wręcza jej prezent, który ukazuje historię ich poznania. Tahsin nakazuje przenieść Rizę do innego więzienia i zlikwidowanie go. Rifat śledzi furgon. Nagle ciężarówka uderza w pojazd. Rifat zostaje ciężko ranny! Natomiast Rizie udaje się uciec. Cesur powiadamia rodzinę Rifata o tragicznym wypadku. Adalet jest przerażona wiadomością o ucieczce więźnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi