Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 4: Cesur zamieszka w domu Korludagów! Suhan jest zazdrosna o narzeczoną Cesura!

Meandry Uczuć (nowy serial) – Odcinek 4: Cesur zamieszka w domu Korludagów! Suhan jest zazdrosna o narzeczoną Cesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 4 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 4? Cesur zamieszkuje na farmie Korludagów. Tahsin postanawia pokryć wszystkie koszty odbudowy spalonego domu. Wszyscy zastanawiają się, kto mógł stać za podpaleniem. Cahide wykorzystuje to, że wie, kto jest za to odpowiedzialny. Zaczyna knuć z Bulentem intrygi. Suhan zajmuje się oparzonym Cesurem. Alemdaroglu przypadkiem znajduje obrazy swojego ojca w domu Tahsina. Korludag ma podejrzenia, co do ciąży Cahide. Bulent poznaje w barze Hulję – kobietę, która urodzi dziecko dla Cahide. Narzeczona Cesura pojawia się farmie. Suhan jest zazdrosna.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 4?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 4 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 8 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Bulent spędza noc z Hulją. Wściekła Cahide odwiedza swoją surogatkę, która na jej oczach podcina sobie żyły. Suhan widzi pocałunek Cesura i Banu. Kemal pokazuje Alemdaroglu zakrwawione szkło, które znalazł. Suhan łagodzi bunt pracowników, oburzonych podejrzeniem o podpalenie. Pomiędzy Korludagiem a Alemdaroglu ponownie wybucha konflikt. Cahide śledzi każdy krok Hulji. Następnie zaciera ślady na butelce, co widzi Salih. Cesur oświadcza Suhan, że pewnego dnia ją poślubi. Mihriban składa zawiadomienie na Tahsina. Córka Korludaga dowiaduje się, że Cesur przelał 10 tysięcy lir na konto Rifata. Mihriban dostaje od Tahsina prezent, który przypomina jej przykre wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi