Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 40: Urodziny Suhan! Brat Adalet ucieka z więzienia! Rifat zostaje ranny! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 40: Urodziny Suhan! Brat Adalet ucieka z więzienia! Rifat zostaje ranny! [STRESZCZENIE]

Meandry Uczuć – Odcinek 40 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 40? Suhan wyjeżdża na kilka dni. Jednak Cesur dowiaduje się gdzie się znajduje. W Internecie zostają opublikowane zdjęcia zdrady Korhana. Cesur w tajemnicy urządza dla Suhan romantyczną kolację urodzinową w muzeum. Wręcza jej prezent, który ukazuje historię ich poznania. Tahsin nakazuje przenieść Rizę do innego więzienia i zlikwidowanie go. Rifat śledzi furgon. Nagle ciężarówka uderza w pojazd. Rifat zostaje ciężko ranny! Natomiast Rizie udaje się uciec. Cesur powiadamia rodzinę Rifata o tragicznym wypadku. Adalet jest przerażona wiadomością o ucieczce więźnia.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 40?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 40 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 1 lutego na kanale TVP2 o godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Meandry Uczuć

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Nowy prokurator – Serhat zaczyna badać dawne sprawy na farmie Tahsina. Suhan próbuje się skontaktować z Cesurem. Kobieta dowiaduje się od Mihriban, że to ojciec przechwycił list Rizy. Adalet jest zaskoczona pytaniami prokuratora. W rezydencji Korludag zjawia się Suhan. Oskarża ojca o zabranie listu i udział w ucieczce Rizy. Prokurator zabrania Tahsinowi opuszczać kraj, rozpoczyna wobec niego śledztwo. Korludag zrzuca winę ucieczki brata Adalet na Cesura i Rifata. Bulent za prośbą Cahide usiłuje wykraść paszport Hulji z sejfu Korhana. Młody Korludag nakrywa go w swoim gabinecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi