Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 54 i 55: Hulja atakuje Suhan! Suhan rozwodzi się z Dżesurem!

Meandry Uczuć – Odcinek 54 i 55: Hulja atakuje Suhan! Suhan rozwodzi się z Dżesurem!

Meandry Uczuć – Odcinek 54 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 54? Na Ryfata pada podejrzenie o zorganizowanie zamachu na Tahsina. Okazuje się, że broń z której strzelano należy do Mihriban. Hulja wybiera się na spotkanie z Dżahide. Wchodząc do mieszkania uruchamia alarm, w środku znajduje się Suhan, Hulja zaskoczona jej obecnością uderza ją parasolem i ucieka z mieszkania. Suhan traci przytomność.

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 54 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 21 lutego 2017 na kanale TVP2 o godz. 17.10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje Meandrów możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie VOD.TVP.PL .

Meandry Uczuć – Odcinek 55 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 54? Suhan składa pozew o rozwód z Dżesurem. Hulja wyznaje, że na polecenie Tahsina zainstalowała na laptopie prokuratora oprogramowanie szpiegowskie. Korhan mówi Tahsinowi, że był świadkiem śmierci ojca Dżesura. Hulja rodzi syna.

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 55 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 22 lutego 2017 na kanale TVP2 o godz. 17.10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje Meandrów możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi