Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 56 i 57: Adalet przyznaje się do morderstwa! Ktoś próbuje zabić Dżesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 56 i 57: Adalet przyznaje się do morderstwa! Ktoś próbuje zabić Dżesura!

Meandry Uczuć – Odcinek 56 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 56? Adalet przyznaje się do zabójstwa ojca Dżesura. Korhan wyprowadza się z rezydencji. Dżesur nie przychodzi na rozprawę rozwodową. Riza ma wyjść z więzienia, Tahsin nakazuje Salihowi obserwację mężczyzny. Dżahide mówi Hulji, że nie chce jej dziecka, a ona w odwecie mówi o całej intrydze Korhanowi. 

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 56 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 23 lutego 2017 na kanale TVP2 o godz. 17.10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje Meandrów możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie VOD.TVP.PL .

Meandry Uczuć – Odcinek 57 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 57? Ryza po wyjściu z więzienia prosi o pomoc Dżesura, który oferuje mu mieszkanie i daję pracę. Oszukany Korhan nie chce znać Dżahide. Ktoś próbuje zabić Dżesura, Ryza osłaniając go zostaje ranny.

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 57 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 26 lutego 2017 na kanale TVP2 o godz. 17.10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje Meandrów możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie VOD.TVP.PL .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi