Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 6: Nieszczęśliwy wypadek! Ciąża Cahide wyjdzie na jaw? Cesur ma syna z Banu?

Meandry Uczuć – Odcinek 6: Nieszczęśliwy wypadek! Ciąża Cahide wyjdzie na jaw? Cesur ma syna z Banu?

Meandry Uczuć – Odcinek 6 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 6? Cesur przyjeżdża na kolację Suhan i Bulenta. Dziewczyna nie rozumie, czemu to zrobił. Mihriban pali suknię, którą dostała od Tahsina. Następnie podrzuca mu tajemniczą gazetę. Córka Korludaga śledzi Alemdaroglu. Ten widzi to i próbuje to wykorzystać. Suhan dowiaduje się, że Cesur posiada dom w Stambule. Cahide ciągle próbuje ukryć swój sekret. Korhan jest na nią zły, gdyż ta za dużo czasu spędza przy telefonie. Kiedy jej mąż pewnego razu wkracza do łazienki, ta upuszcza telefon, a następnie uderza głową o wannę i traci przytomność. Korhan od razu wzywa karetkę. Suhan jedzie pod adres wskazany przez bankiera i jest w szoku, gdy widzi Cesura z dzieckiem na rękach! Suhan poznaje matkę Alemdoroglu.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 6?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 6 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 12 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Suhan idzie z Cesurem na kolację. Doktor dowiaduje się o kłamstwie Cahide. Kobieta przekupuje go. Korhan zdobywa dostęp do telefonu żony, z którego kontaktowała się z surogatką. Mężczyzna dzwoni na ten numer. Hulja podaje się za lekarkę prowadzącą ciążę Cahide. Syn Tahsina nie chce widzieć się ze swoją żoną. Suhan i Cesur zatrzymują się w domu Korludagów w Stambule. Mężczyzna kolejny raz widzi obrazy ojca. Pijany Korhan wyznaje ojcu, że wie wszystko o swoim pochodzeniu. Tahsin przestrzega go, że nikt nie może się o tym dowiedzieć. Suhan nie może nigdzie znaleźć informacji o rodzinie Alemdaroglu. Cesur odwiedza swoją chorą matkę. Hulja przyjeżdża do szpitala, by wykonać wszystkie badania u doktora Nedima.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi