Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 65 i 66: Suhan chce poddać się aborcji!

Meandry Uczuć – Odcinek 65 i 66: Suhan chce poddać się aborcji!

Meandry Uczuć – Odcinek 65 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 65? Suhan postanawia usunąć dziecko, lecz w ostatniej chwili rezygnuje, jednak Dżesurowi mówi, że usunęła ciążę. Tahsin otwiera nową firmę, a Bulent zostaje jego szpiegiem. Śledztwo ujawnia, że skrzynia, w której została uwięziona matka Dżesura została zbudowana z materiałów pochodzących z firmy Suhan.

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 65 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 8 marca 2018 na kanale TVP2 o godz. 17.10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje Meandrów możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie VOD.TVP.PL .

Meandry Uczuć – Odcinek 66 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 66? Suhan i Dżesur postanawiają odnaleźć dawnego strażnika, który może być zamieszany w zabójstwo matki Dżesura. Ryza zmusza Saliha do kradzież pieniędzy z sejfu Tahsina. Mihriban składa swoją kandydaturę na burmistrza Korludagu. Korhan pozwala Dżahide, by z nim zamieszkała.

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 66 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 9 marca 2018 na kanale TVP2 o godz. 17.10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje Meandrów możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi