Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 7: Zbliżenie Suhan i Cesura! Cahide szantażuje lekarza!

Meandry Uczuć – Odcinek 7: Zbliżenie Suhan i Cesura! Cahide szantażuje lekarza!

Meandry Uczuć – Odcinek 7 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 7? Suhan idzie z Cesurem na kolację. Doktor dowiaduje się o kłamstwie Cahide. Kobieta przekupuje go. Korhan zdobywa dostęp do telefonu żony, z którego kontaktowała się z surogatką. Mężczyzna dzwoni na ten numer. Hulja podaje się za lekarkę prowadzącą ciążę Cahide. Syn Tahsina nie chce widzieć się ze swoją żoną. Suhan i Cesur zatrzymują się w domu Korludagów w Stambule. Mężczyzna kolejny raz widzi obrazy ojca. Pijany Korhan wyznaje ojcu, że wie wszystko o jego pochodzeniu. Tahsin przestrzega go, że nikt nie może się o tym dowiedzieć. Suhan nie może nigdzie znaleźć informacji o rodzinie Alemdaroglu. Cesur odwiedza swoją chorą matkę. Hulja przyjeżdża do szpitala, by wykonać wszystkie badania u doktora Nedima.

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 7?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 7 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 13 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Hulja spotyka się w szpitalu z Bulentem. Postanawiają, że nikt nie dowie się o ich znajomości. Cesur odtrąca Banu. Doktor Nedim przeprowadza badanie USG Cahide na oczach Korludagów, które w rzeczywistości jest badaniem Hulji. Korhan przyjeżdża do szpitala i od razu przeprasza żonę za swoje zachowanie. Pomiędzy Adalet a Mihriban dochodzi do kłótni. Bulent prosi Adalet, by wycofała skargę, którą złożyła na Mihriban. Kobieta sugeruje mu, że to jego matka może stać za zamachem na Suhan. Silah wie o tajemnicy Korhana. Cesur jest świadkiem kłótni Suhan z jej ojcem. Alemdaroglu gratuluje jej odwagi. Hulja zabija doktora Nedima i podrzuca zwłoki do lasu, które w niedługim czasie zostają znalezione przez policję. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi