Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 8: Morderstwo w lesie! Adalet składa skargę na Mihriban!

Meandry Uczuć – Odcinek 8: Morderstwo w lesie! Adalet składa skargę na Mihriban!

Meandry Uczuć – Odcinek 8 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 8? Hulja spotyka się w szpitalu z Bulentem. Postanawiają, że nikt nie dowie się o ich znajomości. Cesur odtrąca Banu. Doktor Nedim przeprowadza badanie USG Cahide na oczach Korludagów, które w rzeczywistości jest badaniem Hulji. Korhan przyjeżdża do szpitala i od razu przeprasza żonę za swoje zachowanie. Pomiędzy Adalet a Mihriban dochodzi do kłótni. Bulent prosi Adalet, by wycofała skargę, którą złożyła na Mihriban. Kobieta sugeruje mu, że to jego matka może stać za zamachem na Suhan. Silah wie o tajemnicy Korhana. Cesur jest świadkiem kłótni Suhan z jej ojcem. Alemdaroglu gratuluje jej odwagi. Hulja zabija doktora Nedima i podrzuca zwłoki do lasu, które w niedługim czasie zostają znalezione przez policję. 

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 8?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 8 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 14 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

W samochodzie doktora Nedima policja znajduje tajemniczą płytę CD z zapisem USG niejakiej Aysze. Cahide tłumaczy, że to jej położna. Policjanci postanawiają z nią porozmawiać. Suhan, chcąc odwdzięczyć się za jeden z występków Alemdaroglu, przy pierwszej okazji zastawia mu samochód. Dziewczyna wręcza mu także prezent dla jego matki. Rifat i Cesur próbują wykraść obrazy Alemdaroglu. Nieoczekiwanie do willi przyjeżdża Suhan. Cesur namiętnie całuje kobietę, żeby odwrócić jej uwagę od Rifata. Chwilę później ochroniarze przyprowadzają zbiega.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi