Strona Główna / Meandry Uczuć / Meandry Uczuć – Odcinek 9: Namiętny pocałunek Cesura i Suhan! Kradzież obrazów z domu Korludagów!

Meandry Uczuć – Odcinek 9: Namiętny pocałunek Cesura i Suhan! Kradzież obrazów z domu Korludagów!

Meandry Uczuć – Odcinek 9 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w Meandry Uczuć odc. 9? W samochodzie doktora Nedima policja znajduje tajemniczą płytę CD z zapisem USG niejakiej Aysze. Cahide tłumaczy, że to jej położna. Policjanci postanawiają z nią porozmawiać. Suhan, chcąc odwdzięczyć się za jeden z występków Alemdaroglu, przy pierwszej okazji zastawia mu samochód. Dziewczyna wręcza mu także prezent dla jego matki. Rifat i Cesur próbują wykraść obrazy Alemdaroglu. Nieoczekiwanie do willi przyjeżdża Suhan. Cesur namiętnie całuje kobietę, żeby odwrócić jej uwagę od Rifata. Chwilę później ochroniarze przyprowadzają zbiega

Gdzie można obejrzeć Meandry Uczuć – Odcinek 9?

Serial Meandry Uczuć – Odcinek 9 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 15 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.10. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co zobaczymy w następnym odcinku Meandry Uczuć?

Cahide wpada w osłupienie, gdy zastaje Bulenta u Hulji. Mężczyzna poznaje ich tajemnicę. Kobieta ma w zamian pomóc zdobyć mu serce Suhan. Banu jest zazdrosna o Cesura, gdyż dowiaduje się o pocałunku. Kolejnego dnia knuje intrygę i zaprasza ją na wspólne śniadanie. Wygląda na to, kobiety zaczynają rywalizować o Cesura. Tahsin jest zaniepokojony kradzieżą. Korludag zwalnia plotkujące pracownice, które szukają zatrudnienia u Mihriban. Cesur namawia Tahsina na dobry zakup.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi