Strona Główna / Kara Sevda / Międzynarodowe Nagrody Emmy: KARA SEVDA rządzi w świecie “najlepszych telenowel”.

Międzynarodowe Nagrody Emmy: KARA SEVDA rządzi w świecie “najlepszych telenowel”.


Turecki serial Kara Sevda, 20 listopada br. został zwycięzcą w kategorii “Najlepsza Telenowela” na międzynarodowym rozdaniu Nagród Emmy w Nowym Jorku.  Nagroda Emmy jest przyznawana przez Międzynarodową Akademię Sztuki i Nauki Telewizyjnej. Gala odbywa się co rok, w listopadzie.

Kara Sevda konkurowała z  kanadyjskim serialem “30 Views” oraz brazylijskimi produkcjami: “Totalmente Demais” i “Velho Chico”.  Wyprodukowany przez Ay Yapim serial jest pierwszą w historii turecką produkcją, która zdobyła tę prestiżową nagrodę. Statuetkę odebrali:  reżyser “Kara Sevda” – Hilal Saral, scenarzysta Burcu Görgün Toptaş oraz Kerem Çatay.

 

“Wieczna Miłość” zyskała znaczną popularność na arenie międzynarodowej i została przetłumaczona na wiele języków, w tym włoski, hiszpański i arabski. Serial liczy 74 odcinków a swoją  premierę miał w październiku 2015 roku i był emitowany do czerwca 2017 r. Transmitowany był w ponad 60 krajach. Serial skradł serca także polskich fanów tureckich seriali.  Z całego serca gratulujemy wygranej.

Poniżej przedstawiamy Wam zwiastun promujący serial “Kara Sevda” oraz kilka zdjęć z wczorajszej gali.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi