Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Na dobre i na złe – Odcinek 663: Consalida wraca do pracy w Leśnej Górze!

Na dobre i na złe – Odcinek 663: Consalida wraca do pracy w Leśnej Górze!

Na dobre i na złe – Odcinek 663 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Na dobre i na złe odc. 663? Przemek próbuje zatrudnić Wiktorię w Leśnej Górze, dyrektor Stanisławski stawia go przed trudnym wyborem, jeśli chce zatrudnić Consalidę musi zwolnić Burską. Julka decyduje się na specjalizację z anestezjologii pod okiem Van Graafa. Przemek zajmuje się przypadkiem weterana wojennego, który ma polipowatość jelita i musi przejść kolektomię. Falkowicz zajmuje się młodą pacjentką, która doznała urazu głowy walcząc o promocyjne rzeczy w sklepie. Pacjentka potrzebuje natychmiastowej operacji, w szpitalu niestety nie można wykonać niezbędnych badań, ponieważ komornik zajmuje sprzęt z radiologii i wystawia go na licytację.

Gdzie obejrzeć online i w TV Na dobre i na złe – Odcinek 663?

Na dobre i na złe – Odcinek 663 będzie emitowany w telewizji dnia 22 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 20:40. Powtórka Na dobre i na złe – Odcinek 663 zostanie wyemitowana dnia 23 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 16:05. Odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Na dobre i na złe na VOD.TVP.PL – powtórki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo, a przedpremierowy odcinek można obejrzeć dokonując opłaty około 5zł. SMS lub przelewem.

Co się wydarzy w następnym odcinku Na dobre i na złe?

Komornik wyrzuca rezydentów z hotelu dla pracowników. Stanisławski stara się namówić Olę aby przeprowadziła się do zakupionego przez niego apartamentu. Blanka przechodzi badania, okazuje się w jednym z węzłów chłonnych widać podejrzane świecenie i konieczna jest biopsja. Consalida zajmuje się Anitą, która ma przejść zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego, ponadto ma problemy ginekologiczne. W szpitalu pojawia się zawodnik MMA który chce wesprzeć jednego ze swoich fanów chorego na białaczkę.

Grafika serialowa dla Na dobre i na złe odc. 663:

Na dobre i na złe – Odcinek 663 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Na dobre i na złe odc. 663, kiedy powtórka?