Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 1: Premiera nowego serialu w TVP2!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 1: Premiera nowego serialu w TVP2!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 1 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 1? Pracująca w zakładzie fryzjerskim Umut zostaje poproszona, by wziąć udział w imprezie organizowanej przez stałą klientkę zakładu Asude. W czasie bankietu dziewczyna ma zastąpić modelkę. Na przyjęciu pojawia się bogaty i przystojny mężczyzna Ozan. Śliczna Umut natychmiast wpada mu w oko. Postanawia być bliżej niej i zatrudnia się w tym samym zakładzie fryzjerskim. Udaje, że mieszka w pobliżu, aby jej towarzyszyć w drodze do pracy z powrotem.

Więcej o serialu w artykule: Nadzieja i Miłość – nowy serial w TVP2, który zastąpi Cenę Miłości!

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 1?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 1 będzie emitowany w telewizji dnia 1 września 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Ozan zaprzyjaźnia się z Umut. Asude jest jej wdzięczna za uratowanie gali. Zeliha ma wypadek w pracy, na wieść o tym Umut i Ozan jadą do niej. Okazuje się, że Zeliha nie była ubezpieczona i musi zapłacić za pomoc medyczną. Ozan pokrywa koszty i odwodzi kobietę do domu. W kawiarni Musa zadziera z podejrzanymi osobami. Ozan wywołuje w swojej pracy awarie, aby wszyscy mogli mieć wolne i zabiera Umut na rejs po Bosforze.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 1:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość - Odcinek 1? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 1, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 1? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 1, kiedy powtórka?