Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 19: Umut spotyka się z Ozanem i Hakanem!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 19: Umut spotyka się z Ozanem i Hakanem!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 19 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 19? Ozan spotyka się z Hakanem w kawiarni, który zwierza się, że jest zakochany. W kawiarni zjawia się Umut. Hakan nie zdradza się, że kocha właśnie się w niej. Ozan ma pretensje do Umut, że nie powiedziała mu, że chodzi do szkoły filmowej. Umut ma do Ozana żal, że dał Zaferowi pieniądze. Zafer zachęca Musę, aby znalazł sobie żonę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 19?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 19 będzie emitowany w telewizji dnia 27 września 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 19 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Zafer załatwia Zelisze pracę na zmywaku. Yelda z Seldą postanawiają nakręcić teledysk aby przebić się do branży muzycznej. Ruzgiar stara się porozumieć się z Hakanem. Mete spotyka się z Asude na konferencji prasowej, mówią mediom, że rozstają się w przyjaźni. Hale spotyka się z Musą aby go przekonać, że występy w filmie i szkoła to szansa dla Umut. Musa przekonuje o tym Ozana. Hakan składa Umut propozycję występu w serialu.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 19:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 19? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 19, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 19? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 19, kiedy powtórka?